REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CZŁUCHÓW

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego CzłuchówPodczas wystąpienia problemów z układem sprzęgła z całą pewnością

regeneracja koła dwumasowego

i innych elementów układ ten tworzących jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim jakość realizowanych procesów technologicznych w naszym zakładzie centralnym jest bardzo wysoka, co skutkuje uzyskaniem podzespołów o walorach technicznych części fabrycznie nowych. Po drugie, cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do zakupu dwumasy fabrycznie nowej. Oczywiście w niektórych przypadkach koszt nowego koła dwumasowego będzie niewiele wyższy, niż naszej usługi, są to jednak sporadyczne przypadki. Po trzecie każda dwumasa opuszczająca nasz zakład ma gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Standardowo okres ten, to jeden rok. W niektórych jednak przypadkach, z uwagi na ciągłe ulepszanie przez nas procesów technologicznych i stosowanie coraz lepszych materiałów, okres gwarancji wydłużyliśmy do dwóch lat. Oczywiście także i w tym przypadku nie ma limitu przejechanych kilometrów.

Oznacza to, że możemy zregenerowaną przez nas dwumasą przyjechać dowolny dystans, a gwarancja i tak zawsze będzie obowiązywała. Warto jest także zwrócić uwagę na fakt, że w naszym zakładzie wykorzystujemy bardzo bogaty park maszynowy, a nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w tej właśnie branży. Dzięki temu, regeneracja koła dwumasowego w naszym zakładzie to bardzo atrakcyjna forma uporania się z problemem w naszym samochodzie.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Człuchów
  • regeneracja koła dwumasowego Człuchów
regeneracja koła dwumasowego Człuchów
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Usługa

regeneracji koła dwumasowego

oferowana przez nas zakład oznacza że, po wymontowaniu swojego koła należy dostarczyć je do naszego zakładu. Najprostszym wyjściem jest oczywiście zamówienie kuriera lub osobista wizyta w naszym zakładzie. W niektórych jednak przypadkach korzystnym rozwiązaniem, szczególnie jeżeli chodzi o możliwość skrócenia czasu trwania całego zabiegu jest osobista wizyta w punkcie przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Na terenie województwa pomorskiego jest ona zlokalizowana w Gdańsku przy ulicy Wodnika.

Na naszej stronie, tuż obok umieściliśmy mapę, gdzie kolorem niebieskim zaznaczyliśmy drogę do tego właśnie punktu z

Człuchowa

. Niestety, odległość ta to około 150 km i w związku z tym pokonanie tej drogi wzajemnie około dwóch godzin. Niemniej jednak z punktu widzenia możliwości zaoszczędzenie czasu trwania procesów regeneracyjnych i całej operacji, warto jest z rozwiązania tego skorzystać. Z całą pewnością każdy zorientowany kierowca zamieszkujący Człuchów zna drogę do Gdańska, niemniej jednak dla celów informacyjnych i orientacyjnych mapę zamieściliśmy.
AQUARESS 2013