REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KALISZ

Regeneracja koła dwumasowego KaliszRealizowane w naszym zakładzie usługi odznaczają się bardzo wysokim poziomem jakości oraz żywotności podzespołów. Jeżeli zamieszkujesz Kalisz i regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie jest niezbędna, zachęcamy do bardzo poważnego potraktowania naszej oferty, albowiem rozwiązanie takie jest bardzo korzystne zarówno pod względem jakości, jak i ceny tej właśnie usługi. Do podstawowych zalew regeneracji możemy zaliczyć fakt, że podzespół odzyskuje swoje pierwotne walory użytkowe i pełną sprawność techniczną. Po zakończonych procesach technologicznych każda dwumasa poddawana jest sprawdzeniu i kontroli, czy posiada parametry dokładnie takie same, jak nowe

koło dwumasowe

.

Oczywiście każda część opuszczająca nasz zakład otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Żywotność podzespołów przez nas

regenerowanych

dorównuje, a w niektórych przypadkach przewyższa żywotność nowych podzespołów. Biorąc pod uwagę fakt, że wykorzystujemy bardzo bogaty park maszynowy oraz wysokiej jakości części zamienne, a nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, można mieć pewność, że podzespół u nas zregenerowany nie będzie odbiegał walorami użytkowymi od części fabrycznie nowej. Natomiast z pewnością cena takiej usługi jest niższa, niż kupno części nowej. Tak więc, jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie jest niezbędna, a ty zamieszkujesz Kalisz, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i do korzystania z naszych usług.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Kalisz
  • regeneracja koła dwumasowego Kalisz
regeneracja koła dwumasowego Kalisz
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Nasi Klienci zamieszkujący

Kalisz

chcący skorzystać z naszych usług są w komfortowej sytuacji, albowiem jak widać na mapie punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej zlokalizowany jest właśnie w Kaliszu. Nieco prostszym rozwiązaniem i jednocześnie wybieranym przez zdecydowanie największą liczbę Klientów jest zamówienie kuriera, który może przyjechać pod dowolnie wskazany adres i przesyłkę zabrać. Koło dwumasowe pomimo niewielkich wymiarów jest dosyć ciężkim elementem i jeżeli wybierzemy wariant obsługi kurierskiej, pamiętajmy o skrupulatnym zapakowaniu i przygotowanie przesyłki, aby dwumasa nie miała możliwości swobodnego przemieszczania się wewnątrz opakowania.

Miejscem odbioru

koła dwumasowego

może być również warsztat, gdzie realizowany jest demontaż tego podzespołu, dzięki czemu nie trzeba będzie nigdzie jeździć i dźwigać tego elementu. Najmniejszy odsetek naszych Klientów wybiera wariant samodzielnego przyjazdu do naszego zakładu centralnego ze swoją dwumasą. Rozwiązanie takie ma zasadniczy plus w postaci tego, że jeżeli identyczny rodzaj i model koła dwumasowego mamy w naszym magazynie części

zregenerowanych

, to w naszym zakładzie spędzisz jedynie chwilę, gdyż otrzymasz od nas zregenerowaną dwumasę, a swoją zostawisz na wymianę. Ponieważ każda sytuacja jest inna, dlatego proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami telefonicznie, aby ustalić wszelkie szczegóły związane z dostarczeniem do naszego zakładu swojego koła dwumasowego.
AQUARESS 2013