REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KAMIEŃ POMORSKI

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego Kamień PomorskiDwumasa jest podzespołem wykorzystywanym już od wielu lat w technice motoryzacyjnej. Regeneracja koła dwumasowego przywraca tej części pełne walory użytkowe i sprawność techniczną taką samą, jak w przypadku części nowej. Zadaniem tego podzespołu jest niwelowanie drgań skrętnych generowanych przez silnik w dolnym zakresie jego obrotów. Koła dwumasowe są montowane w samochodach zasilanych zarówno olejem napędowym jak i w silnikach benzynowych. Żywotność kół dwumasowych w obydwu przypadkach jest zbliżona i wynosi około 200 tysięcy kilometrów.

Jednym z czynników, który wpływa na wytrzymałość dwumasy jest styl jazdy kierowcy. Zbyt agresywny przyczynia się do szybszego zużycia każdego podzespołu i koło dwumasowe nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Jeżeli zależy nam na długiej żywotności dwumasy, to powinniśmy zapomnieć o agresywnym jeżdżeniu, objawiającym się na przykład gwałtownym ruszaniu spod świateł oraz przeciążaniu samochodu. Jeżeli zaobserwujemy objawy, takie jak drożenie nadwozia oraz niepokojące odgłosy wydobywające się z okolicy skrzyni biegów, to może oznaczać, że koło dwumasowe w naszym samochodzie jest już zużyte.

Aby upewnić się co do swoich obaw, najlepszym wyjściem jest odwiedzenie warsztatu samochodowego i zdiagnozowanie, czy rzeczywiście

regeneracja koła dwumasowego

jest konieczna. Jeżeli tak, to zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem posiadającym wieloletnie doświadczenie w regenerowaniu tych elementów oraz innych tworzących układ sprzęgła.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Kamień Pomorski
  • regeneracja koła dwumasowego w Kamieniu Pomorskim
regeneracja koła dwumasowego Kamień Pomorski
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Na naszej stronie umieściliśmy mapę dojazdową dzielącą Szczecin i

Kamień Pomorski

. Na mapie zaznaczona jest droga wiodąca do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Informacje te umieszczamy, dlatego że w wielu przypadkach szczególnie, gdy zamówimy kuriera zbyt późno, aby jeszcze tego samego dnia mógł nas odwiedzić, istnieje szansa przyspieszenia od czasu trwania całej operacji poprzez przywiezienie samodzielnie zapakowanego koła dwumasowego do regeneracji bezpośrednio kurierowi zlokalizowanemu właśnie w Szczecinie.

Wyjście takie polecamy szczególnie w przypadku, gdy

koło dwumasowe

pochodzi z samochodu firmowego i zależy nam na czasie i aby usługa była wykonana w sposób jak najbardziej sprawny. Wybierając możliwość przywiezienia dwumasy do regeneracji kurierowi oszczędzamy czas, co jak już wspomnieliśmy, szczególnie atrakcyjne może być w przypadku samochodów firmowych.
AQUARESS 2013