REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KROSNO

Regeneracja koła dwumasowego Krosno



Gdy Krosno jest miejscem Twojego zamieszkania, natomiast regeneracja koła dwumasowego w Twym pojeździe powinna zostać wykonana, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, albowiem na rynku regeneracji podzespołów samochodowych działamy już od bardzo długiego czasu i mamy olbrzymie doświadczenie.

Nasza firma to ponad 15 lat doświadczenia w regeneracji kół dwumasowych i kilku innych, również istotnych dla każdego samochodu podzespołów. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane i przede wszystkim bardzo doświadczone, które swą ogromną wiedzę zdobyli podczas nauki zawodu, kursów i szkoleń oraz podczas wieloletniej pracy.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Krosno
  • regeneracja koła dwumasowego pod Krosnem
regeneracja koła dwumasowego Krosno
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
W naszym zakładzie centralnym dysponujemy bardzo dużą ilością maszyn i urządzeń, które są niezbędne do tego, aby procesy regeneracyjne były wykonywane w sposób w pełni profesjonalny. Każde trafiające do nas koło dwumasowe jest poddawane wielu procesom technologicznym, na każdym etapie wykorzystujemy wspomniane przed chwilą maszyny, bez których nie ma możliwości wykonania realizowanych przez operacji.

Z tego powodu, gdy zetkniemy się kiedykolwiek z warsztatem regenerującym koła dwumasowe bez stosownego wyposażenia, z całą pewnością możemy być przekonani, że nie będzie to zrobione profesjonalny. Działania takie wyłącznie powodują wydanie niepotrzebnie pieniędzy, albowiem bez zastosowania maszyny na różnych etapach procesów technologicznych nie ma możliwości, aby dwumasa wystarczyła na odpowiednio długi okres czasu. W wielu przypadkach spotykamy się nawet, że koła dwumasowe są spawane na sztywno, na skutek czego, absolutnie nie spełniają swojej roli.
W toku naszego wieloletniego doświadczenia, wielokrotnie spotkaliśmy się już z tego rodzaju przeprowadzonymi działaniami, czego absolutnie nie można nazwać regeneracja. Nasze działanie, to całkowita obudowa koła dwumasowego od podstaw. Ze starej dwumasy wykorzystujemy jedni obudowę, a środek odpowiedzialny za tłumienie drgań skrętnych jest wymieniany na elementy fabrycznie nowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nie boimy się dawać, na niektóre modele aut nawet dwuletniej gwarancji, bez żadnego limitu przejechanych kilometrów. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Krosno

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami.
AQUARESS 2013