REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO MALBORK

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego MalborkW przypadku, gdy

regeneracja koła dwumasowego

będzie konieczna, to proponujemy, aby w miarę możliwości skorzystać z opcji samodzielnego przywiezienia swojego podzespołu do naszego zakładu centralnego. Wyjście takie ma jedną podstawową zaletę. W naszym magazynie części zregenerowanych posiadamy bardzo dużą ilość kół dwumasowych, które możemy zaoferować na tak zwaną wymianę naszym Klientom. W przypadku wielu aut i modeli samochodów producenci stosowali różne warianty kół dwumasowych. Oznacza to, że aby stwierdzić, który rodzaj koła jest zainstalowany w samochodzie, konieczny jest demontaż starej dwumasy i dopiero na tej podstawie będziemy w stanie dobrać właściwe koło. W niektórych przypadkach różnice w budowie kół dwumasowych są na pierwszy rzut oka niezauważalne nawet dla mechaników samochodowych. Z tego właśnie względu wizyta ze swoim kołem dwumasowym w naszym zakładzie umożliwi nam natychmiastową ocenę, czy taki podzespół w magazynie naszym posiadamy. Jeżeli tak, to wizyta w naszym zakładzie nie zajmie więcej, niż 15 minut.

Oczywiście nie zawsze odległość będzie na tyle atrakcyjna, żeby samodzielnie do nas przyjechać i w takim przypadku dobrym wyjściem jest zamówienie kuriera, który odbierze dwumasę w dowolnie wskazanej lokalizacji. Regeneracja koła dwumasowego, w przypadku gdyby okazało się, że nie mamy identycznego na półce przeprowadzona zostanie według normalnego trybu realizacji.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Malbork
  • regeneracja koła dwumasowego Malbork
regeneracja koła dwumasowego Malbork
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Na terenie województwa pomorskiego punkt przyjmowania przesyłek jest zlokalizowany w Gdańsku przy ul Wodnika. Umieszczona tuż obok mapa przedstawia drogę dzielącą

Malbork

i tę właśnie lokalizację. Dystans ten powinniśmy pokonać w niecałą godzinę, gdyż jest to jedynie niewiele ponad 70 km. Informacje tę zamieszczamy, ponieważ niektórzy nasi Klienci wolą zamiast czekać na przyjazd kuriera, samodzielnie dostarczyć zapakowane koło dwumasowe do regeneracji bezpośrednio kurierowi.

W przypadku samochodów służbowych rozwiązanie takie może skrócić czas trwania całej operacji, szczególnie gdy zamówimy kuriera zbyt późno, aby jeszcze tego samego dnia mógł do nas przyjechać. Osobiste wizyta w firmie kurierskiej pozwoli zaoszczędzić czas i dzięki temu już dnia kolejnego dostarczone

koło dwumasowe

poddawane jest procesem regeneracyjnym.
AQUARESS 2013