PABIANICE REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego PabianiceWysoka jakość naszych prac powoduje, że

regeneracja koła dwumasowego

w każdym przypadku kończy się wystawieniem gwarancji na ten podzespół. Ma ona formę pisemną i jest oczywiście przypisana bezpośrednio do danego koła dwumasowego. Gwarancja ta jest udzielana bez limitu kilometrów, co oznacza, że możemy w czasie jej trwania pokonać dowolny dystans i nie zmieni to faktu, że jest ona obowiązująca. Na skutek nieustannego ulepszania naszych procesów technologicznych oraz wykorzystania coraz lepszych materiałów, na wybrane modele udzielana gwarancja ma okres aż dwóch lat. Oczywiście również i w tym przypadku nie obowiązują żadne limity przejechanych kilometrów dla kierowcy posiadającego auto ze zregenerowaną dwumasą. Standardowo jednak wszystkie nasze podzespoły, w tym także koła dwumasowe, mają gwarancji na jeden rok czasu.

W każdym przypadku regeneracja koła dwumasowego jest bardzo dobrą alternatywą dla posiadacza samochodu i z całą pewnością wyjście takie jest dużo bardziej korzystne pod względem finansowym, niż zakup dwumasy nowej lub jakiejkolwiek używanej, nadającej się bardziej na złom, niż aby zamontować ją w naszym samochodzie.
  • regeneracja koła dwumasowego Pabianice
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Pabianice
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Pabianice
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013