PAJĘCZNO REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego PajęcznoAby w pełni cieszyć się ze sprawnego samochodu, niestety konieczne jest regularne serwisowanie go, zaś po uzyskaniu przez auto określonego przebiegu, niektóre z jego podzespołów wymagają szczególnej uwagi.

Regeneracja koła dwumasowego

może być przykładem takiego właśnie działania. Dwumasa nie jest żadnym wyjątkiem, jeżeli chodzi o konieczność poświęcenia jej większej uwagi, podobnie zresztą jak odnosi się to do innych elementów, typu zawieszenie, turbosprężarka, alternator, czy też wiele innych części pełniących istotne funkcję w każdym samochodzie. Realizowana przez nas usługa polega na całkowitej wymianie wszystkich znajdujących się w środku koła dwumasowego elementów odpowiedzialnych za tłumienie drgań skrętnych i zastąpienie ich częściami nowymi. Dzięki tak realizowanemu procesowi technologicznemu mamy całkowitą pewność, że taka dwumasa ma identyczny parametry, jak część fabrycznie nowa, a żywotność takiego zregenerowanego podzespołu jest porównywalna, a nawet niekiedy większa, niż części fabrycznie nowej. Wynika to z tego, że jakość stosowanych materiałów, trwałość współczesnych samochodów oraz montowanych w nich podzespołów jest znacznie niższa, niż przed laty.

Stosowane przez nas materiały są bardzo wysokiej jakości, często nawet wyższej niż te, które stosują producenci nowych podzespołów. W każdym przypadku w naszym zakładzie regeneracja koła dwumasowego jest kończona poprzez wykonanie testów takiego koła i wystawienie gwarancji, która nie obejmuje żadnego limitu przejechanych w czasie jej trwania kilometrów.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Pajęczna
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Pajęczno
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Pajęczno
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013