REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO PUŁAWY

Poniedziałek - piątek 8 - 18
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego PuławyPuławy to jedna spośród wielu lokalizacji na terenie naszego kraju, gdzie regeneracja koła dwumasowego może zostać zrealizowana na rzecz naszych zainteresowanych Kontrahentów. Pamiętajmy o tym, że niesprawny podzespół samochodowy, a mamy tutaj na myśli nie tylko dwumasy, ale również każdy inny element istotny z punktu widzenia funkcjonowania samochodu, to zwiększone ryzyko zarówno w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, jak i możliwości poniesienia niepotrzebnych, dodatkowych kosztów, gdyby samochód uległ uszkodzeniu na skutek awarii całkowitej.

W przypadku, gdy awaria przydarzy nam się w pobliżu miejscu zamieszkania, to nie będzie to wielkim problemem. W sytuacji natomiast, gdy coś takiego stanie się w dużej odległości od miejsca Twojego zamieszkania, to z całą pewnością ewentualne koszty transportu samochodu lawetą lub jego holowania będzie dosyć bolesny dla kieszeni każdego kierowcy.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Puławy
  • regeneracja koła dwumasowego Puławy
regeneracja koła dwumasowego Puławy
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Zabiegi przez nas podejmowane oraz wszystkie realizowane przez nas procesy technologiczne w odniesieniu do koła dwumasowego, możemy dużo precyzyjniej określić mianem rekonstrukcji, a nie regeneracji. Argumentem jest to, że regeneracja to pewnego rodzaju odnowienie podzespołów i drobne wymiany poszczególnych tworzących go elementów.

W wypadku naszego zakładu i podejścia do tematu, rekonstrukcja jest określeniem lepszym, a to z tego względu, że w przypadku każdego trafiającego do nas koła dwumasowego, wymieniamy praktycznie wszystkie znajdujące się w jego wnętrzu elementy. Ze starej dwumasy pozostawiamy jedynie obudowę, pod warunkiem, że nie jest ona przetarta, pęknięta lub uszkodzona mechanicznie w jakikolwiek inny sposób. W każdym opuszczającym nasz zakład kole dwumasowym jest całkowicie nowy jego środek.
Stosowane materiały i elementy tłumiące drgania skrętne są zawsze najwyższej jakości, dzięki czemu w niektórych modelach samochodów jesteśmy w stanie udzielić dwuletniej gwarancji, bez jakiegokolwiek limitu przejechanych kilometrów w trakcie jej trwania. Z pewnością dla każdego czytelnika i uważnego obserwatora, fakt ten jest bardzo istotny i świadczy, że wykonywane w naszym zakładzie procesy są w pełni profesjonalne i realizowane na bardzo wysokim poziomie, jeżeli chodzi o jakość. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Puławy

i

regeneracja koła dwumasowego

lub innego podzespołu w Twoim samochodzie jest wymagana, proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy wskażą możliwości, w jaki można rozwiązać zaistniały problem.
AQUARESS 2013