REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO RADZIEJÓW

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego RadziejówW naszym zakładzie centralnym realizujemy różnego rodzaju usługi na rzecz posiadaczy samochodów i warsztatów naprawczych. Jeżeli regeneracja koła dwumasowego w Twoim aucie jest konieczna i zamieszkujesz Radziejów, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pod podanym na stronie numerem telefonu udzielą wszelkich wyczerpujących informacji na temat tego, w jaki sposób można z naszych usług korzystać. Wraz z rosnącym przebiegiem samochodu, każdy podzespół, a przynajmniej te pracujące mechanicznie, ulegają wyeksploatowaniu. Przeciętna żywotność i przebieg koła dwumasowego to około 200 tysięcy kilometrów. Agresywny sposób wykorzystania samochodu i styl jazdy kierowcy należą do jednego z najistotniejszych parametrów wpływających na żywotność koła dwumasowego.

W naszej działalności wielokrotnie zetknęliśmy się z przypadkami, gdy dwumasa wystarczyła na znacznie mniej niż 200 tysięcy kilometrów, bo nawet bywały przypadki, że nie dotrwała ona do przebiegu 100 tysięcy kilometrów. Z drugiej jednak strony, naszymi klientami byli kierowcy, którzy potrafi osiągnąć przebieg dochodzący nawet do 300 000 kilometrów. Oczywiście mając na myśli sposób wykorzystania samochodu nie zachęcamy do postawienia go w garażu i jeżdżenia tylko w niedzielę do kościoła, lecz chodzi nam o unikanie agresywnego stylu jazdy. Różnego rodzaju ruszanie z piskiem spod świateł i strzelanie ze sprzęgła oraz przewożenie zbyt dużego obciążenia z całą pewnością przyczyni się do skrócenia żywotności

koła dwumasowego

. Co więcej, prawdopodobnie wiele innych podzespołów w naszym samochodzie również na tym ucierpi, przez co wizyta u mechanika prawdopodobnie będzie musiała zostać wykonana znacznie wcześniej, niż gdybyśmy tych niekorzystnych zachowań unikali.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Radziejów
  • regeneracja koła dwumasowego pod Radziejowem
regeneracja koła dwumasowego Radziejów
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Na mapie umieszczonej tuż obok kolorem niebieskim przedstawiona jest droga dzieląca

Radziejów

i Toruń, w którym zlokalizowana jest współpracująca z nami firma kurierska. Wspominamy o tym albowiem niektórzy nasi kontrahenci znajdujący się pod presją czasu, wolą samodzielnie odwiedzić punkt przyjmowania przesyłek tejże firmy i prawidłowo zapakowane koło dwumasowe zostawić. Specyfika pracy firm kurierskich polega na tym, że jeżeli chcemy, aby jeszcze tego samego dnia odwiedził nas przewoźnik, to musimy złożyć zlecenie do określonej godziny. Gdy zrobimy to za późno, kurier może przyjechać dopiero nazajutrz. Z tego właśnie względu, jeżeli chcemy, aby już na drugi dzień koło było u nas, można skorzystać z opcji wspomnianej powyżej.

Zdecydowana jednak większość naszych kontrahentów wybiera obsługę kurierską w takiej formie, że to przewoźnik przyjeżdża pod wskazany adres i odbiera podzespół. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest to, że kurier może przyjechać do warsztatu, w którym dokonywany jest demontaż i montaż dwumasy na potrzeby jej regeneracji. Część jednak naszych klientów wybiera się osobiście ze zdemontowanym podzespołem bezpośrednio do naszego zakładu centralnego. Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania jest to, że jeżeli identyczny rodzaj koła dwumasowego mamy w naszym magazynie części zregenerowanych, to podzespół taki otrzymasz od nas niezwłocznie i jeżeli Twój mechanik zdąży, to jeszcze tego samego dnia Twój samochód opuścić może warsztat. Wszystkie podzespoły opuszczające nasz zakład otrzymują pisemną gwarancję, która w niektórych przypadkach może obejmować nawet dwa lata bez limitu przejechanych kilometrów. Standardowo jednak na większość modeli i marek udzielamy rocznej gwarancji, również bez limitu przejechanych kilometrów.

Gdy zaobserwujemy symptomy zużycia dwumasy w postaci różnego rodzaju metalicznych odgłosów dochodzących z okolicy silnika i skrzyni biegów podczas pracy jednostki napędowej na wolnych obrotach, a także w momencie włączenia i gaszenia silnika, to powinniśmy w miarę szybko umówić się na wizytę w warsztacie i zdiagnozować przyczyny tego stanu rzeczy. Diagnoza jest o tyle istotna, że to zupełnie inny element, przykładowo poduszki pod skrzynią biegów i silnikiem mogą dawać objawy podobne do tych, które swoje źródło mają w niepoprawnym kole dwumasowym. Gdy okaże się, iż rzeczywiście

regeneracja koła dwumasowego

będzie konieczna zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy w zależności od konkretnego przypadku doradzą, który wariant skorzystania z naszych usług będzie dla Państwa najkorzystniejszy.
AQUARESS 2013