Regeneracja naprawa reduktora skrzyni rozdzielczej ATC

Poniedziałek - piątek 8-16
sobota 10 - 14
niedziela i święta nieczynne

Regeneracja reduktorów naprawa skrzyń rozdzielczych ATCNasza firma specjalizuje się w regeneracji części samochodowych, w tym

reduktorów skrzyń rozdzielczych ATC

. Zapraszamy klientów z terenu całego kraju – bez znaczenia jest to z jakiego miasta do nas dzwonisz – każdego obsługujemy według tego samego standardu.

Regeneracja reduktorów naprawa skrzyń rozdzielczych ATCPrzedmiotowa usługa

regeneracji reduktorów i naprawy skrzyń rozdzielczych ATC BMW X3 X5 xDrive

wiąże się z przeprowadzeniem szeregu zabiegów i procesów technologicznych mających na celu przywrócenie komponentom trafiającym do naszego zakładu centralnego pełnych walorów użytkowych i sprawności technicznej. Finalnie będzie oznaczało to, że nie będzie znaczenia, czy kierowca zamontuje do swojego auta element fabrycznie nowy, czy zregenerowany w naszym zakładzie. Z punktu widzenia walorów technicznych i żywotności obydwie te części będą miały takie same parametry. Oczywiście cena, którą trzeba będzie zapłacić za regenerację reduktora lub skrzyni rozdzielczej będzie znacznie niższa, niż koszt zakupu podzespołów fabrycznie nowych. W przypadku omawianych elementów, szczególnie w odniesieniu do aut kilkuletnich lub starszych cena nowej części może stanowić duży procent wartości całego auta. Będzie to z pewnością oznaczało fakt, że wielu kierowców nie będzie w stanie zaakceptować takiej wysokiej ceny i będą oni musieli szukać innych rozwiązań.
AQUARESS 2013