REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO STRZELCE KRAJEŃSKIE

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego Strzelce KrajeńskieZamieszkujesz Strzelce Krajeńskie i regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana lub ewentualnie chciałbyś je zdiagnozować? Jeśli tak to znaczy, że odwiedzasz właściwą stronę w sieci. Nasza firma specjalizuje się bowiem od wielu lat w powyżej usłudze. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wszystkie procesy technologiczne są wykonywane w sposób całkowicie profesjonalny i taki, dzięki któremu auto będzie służyło Ci wiele lat, może nawet dłużej, niż w przypadku, gdyby miał on nowe koło. Wielu Klientów zastanawia się, w jaki sposób należy użytkować samochód już po regeneracji dwumasy, aby jak najdłużej cieszyć się jego pełnej sprawności.

Żywotność koła dwumasowego po naszej regeneracji będzie duża jednak konieczność dbania o koło dwumasowe występuje zawsze nawet, gdy kupimy nowe fabrycznie. Warto zwrócić uwagę, że takie elementy jak ruszanie spod świateł z piskiem opon, czy nadmierne obciążenie auta oraz tak zwane strzelanie ze sprzęgła przyczyniają się z całą pewnością do skrócenia żywotności tego podzespołu.  Koło dwumasowe przenosi bardzo duże obciążenie podczas swojej pracy, tak więc, aby cieszyć się ze sprawnego samochodu jak najdłużej warto wziąć do serca te porady.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Strzelce Krajeńskie
  • regeneracja koła dwumasowego Strzelce Krajeńskie
regeneracja koła dwumasowego Strzelce Krajeńskie
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Niektórzy pytają, czy nie lepiej byłoby kupić używane koło dwumasowe. Otóż jest to rozwiązanie najgorsze z możliwych, albowiem nigdy nie wiemy nic na temat tego, jaki jest jego prawdziwy przebieg, a sprzedawca bardzo często również tego nie wie lub nie powiem nam prawdy. Narażamy się zatem na ryzyko tego, że po bardzo krótkim czasie kupiona część również będzie nadawała się do wymiany lub regeneracji.

Profesjonalnie realizowana regeneracja dwumasy oznacza, że mamy gwarancję na rok czasu bez limitu kilometrów i identyczne walory jak kupiona bezpośrednio w sklepie, czy w hurtowni od producenta dwumasa. Pod względem użytkowym nasze koła dają dodatkowe korzyści wynikające z naszych usług, a przede wszystkim cenę, która jest w niektórych przypadkach kilkukrotnie niższa, niż nowego podzespołu.

W sytuacji zatem, gdy interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

i zamieszkuje

Strzelce Krajeńskie

, zachęcamy Cię do poznania wszelkich realizowanych przez nas usług, albowiem jak wskazuje nasze doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów, rozwiązanie takie jest bardzo korzystne zarówno pod względem finansowym, jak i tym, co ostatecznie uzyskamy, czyli będziemy w posiadaniu w pełni sprawnego podzespołu mającego walory części nowej.
Obok na naszej stronie możecie zauważyć Państwo mapę, na której niebieskim kolorem jest zaznaczona droga dzieląca

Strzelce Krajeńskie

od Gorzowa Wielkopolskiego.  Wspominamy o tym dlatego, że istnieje opcja samodzielnego przywiezienia koła dwumasowego bezpośrednio do firmy kurierskiej, a jest ona lokalizowanie w Gorzowie Wielkopolskim.  Zaznaczona droga nie jest długa, bo to jedynie niecałe 30 kilometrów, a jej pokonanie w obie strony nie powinno zająć więcej, niż godzinę. Niekiedy nie jesteśmy w stanie samodzielnie przyjechać do naszego zakładu, bo może być to nieopłacalne z uwagi na wysoki koszt paliwa, czy brak czasu.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie kuriera, który przyjedzie do Państwa i odbierze przesyłkę. Niemniej jednak, gdy wchodzi w grę zaoszczędzenie jednego dnia roboczego, a nam zależy na czasie, można skorzystać z oferowanego przez nas rozwiązania. Przed skorzystaniem z tej opcji koniecznie należy skontaktować się z nami, aby uzyskać autoryzację, bez której wysłanie paczki kuriera nie będzie to możliwe. Zwracamy także uwagę na konieczność poprawnego zapakowania koła dwumasowego przed wysłaniem, aby miała ona możliwości swobodnego przemieszczania się wewnątrz pudełka, gdyż może ulec w czasie transportu dalszemu uszkodzeniu jeszcze przed regeneracja, a dodatkowo źle zapakowanego pudełka kurier może nie przyjąć.
AQUARESS 2013