WIERUSZÓW REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego WieruszówKiedy nasz mechanik stwierdzi, że dwumasa, którą posiadamy w aucie kwalifikuje się do wymiany i uświadomi nas w kwestii kosztów takiego przedsięwzięcia, to wcale nie musi to być dużym powodem do zmartwień. Otóż

regeneracja koła dwumasowego

jest doskonałą alternatywą w stosunku do zakupu części fabrycznie nowej. Podstawową jednak przewagą takiego rozwiązania, czyli zregenerowania dotychczas posiadanej dwumasy jest znacznie niższy koszt takiej operacji, niż zakupu części nowej. Pod względem walorów użytkowych i sprawności technicznej zregenerowane koło dwumasowe niczym nie odbiega od dwumasy fabrycznie nowej. Co więcej, może okazać się, że nowe koło dwumasowe, które kupimy wcale nie będzie podzespołem rzeczywiście nowym. Otóż producenci kół odbierają z rynku zużyte dwumasy i również poddają je procesowi rekonstrukcji. Nasza technologia polega dokładnie na tym samym, a oznacza całkowitą wymianę, bez wyjątku wszystkich elementów znajdujących się wewnątrz dwumasy, a mających za zadanie tłumić drgania skrętne generowane przez silnik w zakresie niskich obrotów.

Oczywiście na wszystkie realizowane przez nas usługi udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania. Wszystkie szczegóły dotyczące regeneracji kół dwumasowych można uzyskać pod podanym na niniejszej stronie numerem telefonu w naszych specjalistów, którzy postarają się oddzielić jak najbardziej szczegółowych i wyczerpujących w tej kwestii informacji.
  • regeneracja koła dwumasowego Wieruszów
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Wieruszów
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Wieruszów
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013