ZDUŃSKA WOLA REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Regeneracja koła dwumasowego Zduńska WolaNa temat jednej z naszych usług, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

, zarówno wśród samych posiadaczy samochodów, jak i mechaników narosło sporo mitów. Niektóre z nich mówią, że kół dwumasowych nie regeneruje się, inne natomiast wskazywałoby na to, że jeżeli już taka operacja zostanie przeprowadzona, to żywotność takiego koła nie będzie duża. Otóż prawda jest zupełnie inna. Profesjonalnie wykonana regeneracja koła dwumasowego pozwoli odzyskać dwumasie jej pierwotne parametry techniczne i całkowitą sprawność. Żywotność natomiast będzie zbliżona do żywotności dwumasy fabrycznie nowej. Istotą jest tutaj proces technologiczny, który potocznie nazywany mianem regeneracja. Tak na dobrą sprawę lepszym określeniem byłoby używanie słowa rekonstrukcja koła dwumasowego, gdyż podczas naszej pracy wymieniamy cały środek, czyli wszystkie elementy odpowiedzialne za tłumienie drgań skrętnych na części nowe.

Dokładnie taki sam proces technologiczny realizują producenci nowych kół dwumasowych, którzy koła zużyte wykorzystują do ponownego przerobu. Tak, więc okazuje się, że regeneracja koła dwumasowego jest także stosowana przez producentów, którzy w ten sposób zrekonstruowane koła dwumasowe sprzedają. Zachowując określone normy i standardy pracy regeneracja koła dwumasowego pozwoli odzyskać tej części całkowitą sprawność techniczną i żywotność.
  • regeneracja koła dwumasowego Zduńska Wola
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Zduńska Wola
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Zduńska Wola
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013