REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KOSTRZYN

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego KostrzynW przypadku, gdy jesteś kierowcą, który zamieszkuje Kostrzyn nad Odrą i interesuje Cię regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie, to z całą pewnością możemy pomóc Ci z Twoim problemem. Wielu klientów stojących przed dylematem rozwiązania kłopotów ze sprzęgłem, rozważa możliwość, jaką jest nabycie używanego koła dwumasowego zamiast regenerowania posiadanego. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że nie jest to dobre rozwiązanie i popieramy to wieloma argumentami. W pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na fakt, że używana dwumasa jest już w jakimś stopniu zużyta i eksploatowana, a my nie mamy żadnej pewności, jaki jest jej rzeczywisty stan. Może się okazać i często tak właśnie się dzieje, że jest ona w gorszym stanie, niż dotychczasowe koło, a po krótkim czasie od zamontowania wystąpić może konieczność ponownego zmierzenia się z wcześniejszym problem.

Kupując używane koło dwumasowe musimy mieć świadomość, że po zdemontowaniu jej ze starego samochodu mogła być przechowywana w niekorzystnych warunków atmosferycznych i w jej wnętrzu zagościła już korozja, która z upływem czasu będzie dawała o sobie coraz bardziej znać. Demontaż koła dwumasowego z poprzedniego samochodu również mógł odbywać się w niewłaściwy sposób, przed to może zdarzyć się tak, że dwumasa posiada już uszkodzenia, których widać na pierwszy rzut oka, a które dyskwalifikować ją będą do dalszego użytkowania. Podczas transportu mogła ona także upaść i znajdujące się w jej wnętrzu elementy odpowiedzialne za tłumienie drgań nie pracują już prawidłowo.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Kostrzyn
  • regeneracja koła dwumasowego Kostrzyn
regeneracja koła dwumasowego Kostrzyn
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
W naszej wieloletniej praktyce spotkaliśmy się niejednokrotnie z przypadkami, gdy kierowca kupował używane koło, a po bardzo krótkim czasie liczonym w dniach lub tygodniach pojawiał się na swoim starym kołem, aby je zregenerować. Cena, którą zapłacimy za koło dwumasowe używane jest porównywalna z jego regeneracją, w związku z powyższym bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem jest regeneracja koła dwumasowego dotychczas posiadanego. Jest to korzystne ze względu na cenę, która jest niektórych przypadkach kilkukrotnie niższa od zakupu nowej części i kolejna szalenie ważna korzyść, którą osiągamy to jest fakt posiadania w pełni sprawnego podzespołu, na które dodatkowo nasz zakład wystawia roczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Podczas regeneracji wszystkie znajdujące się w środku elementy są wymieniane na fabrycznie nowe, a zaopatrujemy się dokładnie tam, gdzie producenci kół dwumasowych. Nasze wieloletnie doświadczenie spowodowało, że naszymi kontrahentami są tysiące zadowolonych klientów, którzy jeżdżą w Polsce oraz także poza granicami naszego kraju. Naszymi odbiorcami są nie tylko osoby fizyczne, czyli klienci indywidualni, ale także warsztaty samochodowe, klienci flotowi posiadający wiele aut, a także autoryzowane serwisy popularnych w naszym kraju marek samochodowych.

Jeśli zatem rozważasz opcje, w jaki sposób uporać się ze swoim problemem, w pierwszej kolejności postaw na podjęcie właściwej decyzji, która będzie dobra dla Ciebie i Twojej kieszeni. Klientów zamieszkujących

Kostrzyn

nad Odrą zachęcamy do rozważenia opcji, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

, gdyż argumenty przemawiające za takim rozwiązaniem są trudne do podważenia, a dwumasy po zabiegach z powodzeniem uzyskują przebiegi podobne, a nawet większe, niż fabrycznie nowe koła dwumasowe, a to wszystko dzięki stosowanej przez nas technologii, wieloletniemu doświadczeniu, doskonałemu personelowi oraz zastosowaniu podzespołów najwyższej jakości.
Zamieszczona obok na naszej stronie mapa obrazuje drogę dojazdową z

Kostrzyna

do Gorzowa Wielkopolskiego, w którym przy ulicy Małorolnych zlokalizowana jest współpracująca z nami firma kurierska. Zaznaczona niebieskim kolorem droga, to niecałe 50 kilometrów i jej pokolenie nie powinno zająć więcej, niż dwie godziny czasu. Sygnalizujemy to dlatego, że niektórym Klientom wygodniej będzie osobiście przyjechać do kuriera po to, aby osobiście nadać koło dwumasowe do regeneracji. Najprostszym jednak rozwiązaniem jest zamówienie kuriera lub osobista wizyta w naszym zakładzie.

Nie w każdym jednak przypadku ta druga opcja jest uzasadniona, chociażby ze względu na odległość, czy transport. W sytuacji, gdy regeneracja koła dwumasowego jest bardzo pilna, dzięki temu można zaoszczędzić czas, aby nie czekać na kuriera osobiście lecz odwiedzić punkt nadawania przesyłek z zapakowanym kołem dwumasowym. Przed podjęciem decyzji o takim właśnie rozwiązaniu, konieczny jest telefon do naszego zakładu, aby dokonać niezbędnej autoryzacji, bez której wysłanie paczki nie będzie możliwe.
AQUARESS 2013