REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SŁUBICE

Regeneracja koła dwumasowego SłubiceW przypadku, gdy zamieszkujesz Słubice i profesjonalna regeneracja koła dwumasowego jest jedną z opcji, która bierzesz pod uwagę w zakresie usunięcia tegoż problemu, możemy przedstawić Ci bardzo ciekawą ofertę.

Realizowana przez nas usługa jest w pełni profesjonalna, co potwierdzają tysiące kontrahentów indywidualnych, ale także warsztaty samochodowe, floty firmowe oraz autoryzowani przedstawiciele renomowanych i rozpoznawalnych marek samochodowych. Układ przeniesienia napędu tworzy nie tylko dwumasa, ale również pracujące tam takie elementy, jak docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. 

Jeżeli oddamy do regeneracji jedynie samo koło, a pozostałe elementy będą w kiepskim stanie, najprawdopodobniej po krótkim czasie pojawi się konieczność ponownego demontażu skrzyni biegów w celu ewentualnej naprawy pozostałych elementów, co oczywiście wiąże się z koniecznością poniesienia kolejnych kosztów, których można byłoby uniknąć w sytuacji, gdyby za pierwszym razem decydując się na regenerację przyjrzeć się także tarczy, dociskowi i wysprzęglikowi. Tak więc, jeżeli koło dwumasowe Twojego samochodu wymaga uwagi, zadbaj także o to, aby dokonać inspekcji stanu technicznego pozostałych elementów i nie narażać się na kolejne zbyteczne koszty.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Słubice
  • regeneracja koła dwumasowego Słubice
regeneracja koła dwumasowego Słubice
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Gdy nie jesteś pewien, czy tarcza, docisk sprzęgła i wysprzęglik kwalifikują się do tego, aby je dalej użytkować bez żadnej ingerencji, dostarcz je do nas razem ze swoim kołem dwumasowym, a nasi specjaliści dokonają ich diagnostyki. Gdy okaże się, że jest konieczność, aby je także regenerować, możemy to uczynić. Oczywiście w pierwszej kolejności zostaniesz o tym poinformowany, a jeśli zdecydujesz, że nie chcesz usługi tej wykonywać, z całą pewnością możesz liczyć na to, że dostosujemy się do Twoich zaleceń. Wszystkie nasze działania zawsze konsultujemy z naszymi kontrahentami, tak aby nie narażać ich na nieoczekiwane koszty.

Tak więc, jeśli nawet regeneracja tarczy, docisku i wysprzęglik będzie konieczna, a Ty nie wyrazisz na to zgody, to tego nie zrobimy. W sytuacji, gdy zamieszkujesz

Słubice

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie stanowi obiekt Twoich zainteresowań, proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami, aby uzyskać wszelkie informacje, w jaki sposób można zrealizować usługę, co jest związane także z możliwością zarekomendowania Ci warsztatów w miejscu Twojego zamieszkania, gdzie będziesz mógł dokonać diagnostyki sprzęgła jeszcze przed jego demontażem, gdyż może się okazać, że to wcale nie dwumasa jest przyczyną problemów z Twoim samochodem i dzięki temu nie wydasz niepotrzebny sposób pieniędzy.
Mapa, która jest zamieszczona obok, przedstawia możliwe warianty dojazdu do Zielonej Góry. Piszemy o tym, ponieważ w niektórych przypadkach, gdy zlecenie nie zostanie złożone danego dnia do godziny granicznej, kurier może odwiedzić miejsce docelowe dopiero nazajutrz. W wielu przypadkach szczególnie, jeśli chodzi o samochód firmowy, strata każdego dnia, to jednocześnie strata finansowa i dlatego właśnie możliwość samodzielnego przywiezienia prawidłowo zapakowanego koła dwumasowego, aby wysłać je do regeneracji do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej w Zielonej Górze jest tak istotna. Jak widzimy istnieje kilka możliwości dotarcia do tego punktu.

Zaznaczona droga, którą tworzy część trasy E30 i część drogi S3 daje możliwość dojazdu z wykorzystaniem drogi komfortowej, lecz nieco dłuższej, niż w przypadku gdybyśmy zdecydowali się jechać drogą krajową numer 32 i 29. Wariant ten jest nieco dłuższy, chcą pod względem czasowym może bardziej atrakcyjny. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Państwa. Przed ewentualnym przyjazdem do punktu kurierskiego konieczna jest konsultacja z nami po to, aby zyskać autoryzację przed wysłaniem paczki.
AQUARESS 2013