REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO NOWY TARG

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego Nowy TargPo ściśle określonym przebiegu koło dwumasowe zaczyna się „odzywać”.  Kierowcy, których dotyczy ten problem są przede wszystkim zainteresowani diagnozą i opinią specjalistów, którzy odniosą się do tych objawów. Jednakże biorąc pod uwagę specyfikę podzespołu, jakim jest koło dwumasowe, mając pewną elementarną wiedzę na ten temat, można samemu przeprowadzić wstępną diagnozę.

Należy odpowiedzieć sobie na dwa pytania:
- Czy auto ma przebieg około 200 tysięcy kilometrów?
- Czy w samochodzie odczuwa się drgania, wibracje, stuki, zanikające przy wzroście prędkości obrotowej silnika?

Dwie odpowiedzi „TAK” powinny zostać poważnie potraktowane przez właściciela pojazdu i skłonić go do jak najszybszej wizyty w warsztacie samochodowym. Pierwsze z powyższych pytań jest wynikiem naszego długoletniego doświadczenia, które mówi, że większość aut, bez względu na markę, „zachoruje” na chorobę

kola dwumasowego

przy takim przebiegu, natomiast drugie pytanie nawiązuje do specyfiki drgań skrętnych, których tłumikiem jest koło dwumasowe. Drgania te występują w dolnym zakresie obrotów silnika. Stąd ich zanik wraz ze wzrostem prędkości obrotowej silnika spowodowany jest ich ustawaniem a to, co dzieje się w dolnym zakresie obrotów przypomina nam o ich istnieniu, bo koło dwumasowe zużyło się i przestało je tłumić. W takiej sytuacji zapraszamy posiadaczy aut do kontaktu z nami, abyśmy mogli pomóc w rozwiązaniu problemu.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Nowy Targ
Jako profesjonalny serwis oferujemy państwu regenerację wielu części samochodowych, w tym także m.in.

kół dwumasowych

, określanych często dwumasami.

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także warsztaty samochodowe i klientów flotowych z terenu obszaru całego kraju - wszystkich obsługujemy w taki sam sposób, tak więc nie ma najmniejszego znaczenia skąd jesteś.

Regeneracja koła dwumasowego

wykonana powinna być z równolegle przeprowadzoną inspekcją tarczy sprzęgła oraz docisku, ponieważ, jak niektórzy być może wiedzą, zużyte te właśnie elementy mogą przyczynić się do szybkiego zużycia koła dwumasowego, nawet, jeśli kupimy fabrycznie nowe!

Jeżeli zamieszkujesz

Nowy Targ

lub inne miasta na terenie województwa

małopolskiego

zachęcamy cię do kontaktu z nami.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Nowego Targu
regeneracja koła dwumasowego Nowy Targ
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013